2022/​651

Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)

To kompositioner. Sign. S. Havsteen 65, 15/30 og 22/55. Litografier. Bladstørrelse 40×66 og 41×60. Uindrammede. (2)

Papiret er gulnet.

Moderne kunst og design, 26. maj 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag