2039/717
Dansk møbeldesign
Dobbeltkommode af teak, front med otte skuffer. 1960'erne. H. 80. B. 146. D. 42.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|