12048/2
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Komposition. Sign. Asger. Litografi på papir. Bladmål 26×20. Rammemål 34,7×30,6.
Litteratur: Van de Loo 73
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud