2437/​870

“Everything counts”, “Behind the wheel”, “Stipped”, m.fl. Samling på ca. 120 CD'er, heraf talrige ubrugte i to medfølgende flightcases. (2)

Proveniens: Tidl. formand for Depeche Modes danske fanklub.

Vi har ikke mulighed for nærmere specificering af de enkelte albums, men samlingen kan besigtiges i Aarhus.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?