1821/166
George III Bureau Bookcase af mahogni. England, 18. årh.s slutning. H. 232. B. 115. D. 57.
Restaureret. Almindelige brugstegn. Lås i stykker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018
Vurdering
Hammerslag