2115/204
Russisk ikon med fremstilling af Johannes Døberens afhugget hoved. Tempera på træpanel. 19. årh. 37×31.
Mindre krakeleringer. Mindre afslag på kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud