12104/​130

Hjørneskab af bemalet og udskåret træ, front udsmykket med frimurersymboler. 20. årh. H. 173. B. 58. D. 45.

To frimurerglas medfølger.

Almindelige brugstegn.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Dette emne er udgået