12040/​90

Flemming Agger

Standerlampe med stel af hvidlakeret metal, monteret med skærm af plisseret akryl. Model 369. Udført hos Le Klint. H. 159,5.

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skæv lampeskærm med små folder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK