1738/1634
Rhinsk stentøjskrukke. 13. årh. H. 21 cm.
Proveniens: Birgit og Bent Wolstrups samlings.
Afslag.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag
13 bud