2132/603
Alexander Tovborg (f. København 1983)
“Dedikeret til alle de glade mennesker”, 2007. Sign. og dateret på bagsiden. Mixed media på træplade. 70×122. Uindrammet.
Proveniens: Bendixen Contemporary Art.
Lidt håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag