1927/​1365

Russiske broche og vedhæng af sølv samt broche af forsølvet metal prydet med poleret sten. L. 5–5,5 cm. 20. årh.s midte. (3)

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage.

Smykker, 3. juli 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag