Ralf Mabillon, m.fl. (f. Berling 1948, 1978-)
Klaus Bøttger, m.fl. (f. Dresden 1942)
Figurkompositioner. Sign. R. Mabillon, ET, Klaus Böttger, Belfast og én utydeligt signeret. To raderinger og et tryk. Bladstørrelse 49×34. Lysmål 61×52–39×31. (3)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 13. april 2021