2144/235
Gjøvik balusterformet potpourrikrukke af blåt glas. Norge, 19. årh.s begyndelse. H. 32 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud