2419/113
Lille svensk bord af bemalet træ, front med skuffe. Gustaviansk stil, 19. årh. H. 74. B. 64. D. 43.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag