11947/79
Joan Miró (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983)
Udstillingsplakat, Fondation Maeght. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 74×51. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag