869/725
Russisk handskeæske af elfenben, låg med perlestaf og skåret med russisk adelskronet monogram OC. 19. årh.s slutning. Nøgle medfølger. H. 5. L. 28.
Russisk, møbler og varia, 2. december 2016
Vurdering
Hammerslag