12027/​76

Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)

To kompositioner. Sign. Carstensen 99, nr. 17/100. Litografi i farver. Lysmål 38×27. Rammemål 55×43. (2)

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

900 kr.

10 bud

(Autobud) 900 kr.
850 kr.
(Autobud) 800 kr.
800 kr.
(Autobud) 750 kr.
700 kr.
650 kr.
600 kr.
550 kr.
500 kr.