2109/​527

Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)

“Dynamik”, 2000. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 103×80. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

20.000 kr.

Hammerslag

15.500 kr.

847104 15.500 kr.
862894 15.000 kr.