1415/77
Frans Schwartz (f. København 1850, d. sst. 1917)
En ung pige ser ud af vinduet. Sign. monogram. Olie på lærred. 52×28.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 7. april 2014
Vurdering
Hammerslag
13 bud