2032/640
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
"Hjertehuset” Sign. Heerup. Litografi i farver. Lysmål 51×34.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud