2437/11
Drinksvogn af messing med plade af glas, nederste plade af mahogni. 20. årh. H. 75. L 66. B. 45.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag