1803/​584

MH designteam

To-personers sofa med ben af forkromet stål, sider, ryg og løse hynder betrukket med sort skind. L. 189.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 16. januar 2018

Kategori
Vur­dering

5.000 DKK

Solgt

Hammerslag

3.000 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
3.000 DKK