1803/584
MH designteam
To-personers sofa med ben af forkromet stål, sider, ryg og løse hynder betrukket med sort skind. L. 189.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|