2009/73
Ubekendt maler, 18. årh.s begyndelse
Et musicerende selskab. Usigneret. Olie på lærred monteret på lærred. 62,5×79,5.
Krakeleringer. Afskalninger. Retoucheringer/reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag