2436/80
Sidebord af rosentræ, lise af messing, sarg med skuffe og udtræksplade, cabriole ben. Transition form. 19. årh. H. 69. B. 38,5. D. 30.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud