2014/789
Dansk design
10 stående hejrer og traner af teak, bøg m.m. H. 23–37. (10)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. En med reparation ved næb.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag