2441/​910

Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner)

Tre indskudsborde af palisander. Top med Kgl. P. “Tenera” kakler. Udført og mærket hos Haslev Møbelsnedkeri. H. 50/45/39. L. 59/47/35,5. B. 35,5. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævnt falmet.

Fra i Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

12 bud

855118 (Autobud) 4.200 DKK
1072069 4.000 DKK
855118 (Autobud) 3.800 DKK
1072069 3.600 DKK
855118 (Autobud) 3.400 DKK
1072069 3.200 DKK
855118 (Autobud) 2.500 DKK
1072069 2.400 DKK
855118 2.300 DKK
915297 (Autobud) 2.200 DKK
855118 2.100 DKK
915297 1.500 DKK