12027/38
Ubekendt maler, 19. årh.
Et par portrætter. Usignerede. Olie på lærred. Lysmål 54×40. Rammemål 69×55. (2)
Aldersrelateret stand. Enkelte mindre retouchering. Krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag