12108/57
Kamébroche/vedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé. Kæde af 14 kt. guld medfølger. L. ca. 50,5. Vedhæng L. ca. 4,7.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud