2016/896
Pedrali R&D
“Inox”. Cirkulært sofabord med stel af stål og top af hærdet glas. Udført og mærket hos Pedrali. H. 51. Diam. 70.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|