905/828
Jean Rustin (f. Frankrig 1928)
“Femme assisee sur son lit”. Sign. på bagsiden Rustin 96. Olie på lærred. 98×130.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag