2119/225
Ubekendt maler 18. årh.
Heste trækkes hen til tre samtalende herrer. Usigneret. Olie på lærred. 68×97.
Samtidig dublering. Krakeleringer, retoucheringer og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag