1342/54
Peter Tom-Petersen (f. Thisted 1861, d. Ærøskøbing 1926)
Sommerdag ved Humlebæk Havn. Sign. Tom P. 89. Olie på lærred. 37×35.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 14. oktober 2013
Vurdering
Hammerslag
19 bud