1722/1580
Samling hyacintglas af klar, mangan og ravfarvet glas. 19.-20. årh. H. 19,5–21,5 cm. (19)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 1. juni 2017
Vurdering
Hammerslag
17 bud