2103/1166
Et par ørestikker af oxideret, lakeret og forgyldt sterlingsølv. L. ca. 5,2 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 20. januar 2021
Vurdering
Hammerslag