2040/574
Ingvald Holmefjord (f. Bergen, Norge 1941)
Komposition. Sign. I. H 91. Olie på lærred. 91×63.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud