12024/47
Barok chatol af egetræ, front med nedklappelig skriveplade og tre store skuffer. 18. årh. H. 108. B. 120. D. 56.
Mindre brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag