12137/​35

Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

Mor og barn. Tryksign. Picasso 29.4.63. Litografi i farver. Rammemål 65×50.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

1.300 DKK
1.250 DKK
1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK