12137/35
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Mor og barn. Tryksign. Picasso 29.4.63. Litografi i farver. Rammemål 65×50.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag