12141/154
Martin Heinig (f. 1958)
Komposition. Sign. verso Martin Heinig 78. Olie på lærred. Lysmål 100×80. Rammemål 102,5×82,5.
Rammen med ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag