Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster Planet Ocean “Quantum of solace”, ref. 22230462001001. Limiteret udgave 0887/5007. Mekanisk værk med automatik optræk, kaliber 2500. Sort skive med hvidt indeks og hvide visere. Omega lænke af stål med foldespænde. Omkreds ca. 19,5 cm. Urets diameter 45 mm. 2009.
Original æske, certifikater, manual og ekstra led medfølger. Desuden medfølgende servicekvittering fra 2019.
Fremstår med alders- og brugsspor, herunder overfladiske ridser på urkasse og lynette.
Armbåndsure, 13. oktober 2021
14 bud