12141/23
Robert Panitzsch (f. Mecklenborg 1879, d. København 1949)
Blomstermarked. Sign. Robert Pan. Olie på lærred. 80×93. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag