2131/8
Et par skønvirke klismosstole med stel af mahogni. Sæde betrukket med lyst møbelstof. Udført ca. 1910–1920. (2)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre pletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud