12022/110
Stor ramme af forgyldt træ. 20. årh.s begyndelse. Lysmål 63×61. Rammemål 79×79.
Mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag