1414/113
Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926)
“Fra Faarebake ved Aunsø”. Sign. Viggo Pedersen Aunsøgaard 1921. Olie på lærred. 35×52.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 31. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
11 bud