12142/54
Fire nålepuder påsat nipsenåle i form af mennesker og dyr m.m. samt talrige runde 'lopper' af farvet glasmasse. 20. årh. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud