2004/192
To næsten identiske russiske hurricanes af messing med shades af klart glas slebet med stjerner og blomster. 20. årh. H. 51 cm. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|