2435/739
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
Fugl i flugt, 1985. Sign. Sven med datering. Akvarel og pen på papir. Bladstørrelse 10×13.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
1009650 (Autobud) | ||
174739 | ||
1009650 | ||
832930 | ||
1009650 | ||
1013947 | ||
997097 |