1947/​904

Annelise & Per Linnemann-Schmidt

Bordlampe og vase af stentøj, dekoreret med blå og brunlig glasur. Sign. Palshus. H. ekskl. montering 7 og 26. (2)

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 19. november 2019

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK