1947/904
Annelise & Per Linnemann-Schmidt
Bordlampe og vase af stentøj, dekoreret med blå og brunlig glasur. Sign. Palshus. H. ekskl. montering 7 og 26. (2)
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 19. november 2019
Vurdering
Hammerslag