2014/95
Vitrineskab/udstillingsmontre af mahogni, front med dør hvori rundt glas, sider med glas og underliggende hylde. 20. årh.s begyndelse. H. 153. B. 66. D. 38.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag