1712/​1716

Ti middagsknive med korte skafter af sølv. Udført hos Heimbürger. L. 25. (10)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. To knive med minimale buler på ender af skafter.

Varia, 23. marts 2017

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag