2431/133
Carl Baagøe (f. København 1829, d. Snekkersten 1902)
Marine med to sejlskibe. Sign. C. Baagøe 84. Olie på lærred. 24×34.
Retoucheringer. Rensning anbefales.
Fra
i
Vurdering